•  

    Oğuzlar Mahallesi Çetin EMEÇ Bulvarı No: 60/8 Çankaya ANKARA

Etkinlik sektöründe çalışıyorsanız

Paketleme ve ambalaj otomasyonun ilk adımıdır.

İzmir Toplantımız

İZMİR Danışma ve İstişare Toplantımızı akabinde de Basın Açıklamamızı gerçekleştirdik. Bursa, Muğla, Eskişehir, Uşak, Balıkesir, İstanbul, Diyarbakır ve Ankara’dan İzmir’deki toplantımıza iştirak eden Etkinlik Sektörü temsilcileri ile yapılan toplantıda, ağırlaşan pandemi önlemleri, bu şartlarda etkinliklerin nasıl idame ettirilebileceği, alınacak önlemler, yetkililerden taleplerimiz ve önerilerimiz değerlendirildi. #etkinliksen

Devamı

Bursa Toplantımız

Bursa temsilcimiz Özgür bey önderliğinde Bursa’daki meslektaşlarımız kahvaltı organizasyonunda biraraya geldi .

Devamı

İstanbul Toplantımız

Menajer , Yapımcı , Organizatör ve Etkinlik Koordinatörü meslektaşlarımızla İstanbul’da toplandık . Sektötümüzün en temel meslek kollarının ileri gelenleriyle sektörümüzle ilgili düzenlenmesi gerekenler , pandemi süreciyle ilgili çözüm önerilerini alarak hareket planlamarımızı hazırladık . Toplantımıza ev sahipliği yapan @portaxeshine ‘ a ve toplantımıza eşlik eden meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz .

Devamı

Bizimle güç birliği yapmak ister misin?

Etkinlik Sektörümüzün Çok Değerli Temsilcileri

Ülkemizin mevcut hizmet kaynaklarını, yarattığı istihdam, sağladığı katma değer ve kalkınma yolunda sunduğu katkı ile Türkiye’nin geleceği için yatırıma dönüştüren Etkinlik Sektörümüzün birbirinden seçkin kuruluşlarını tek çatı altında birleştiren Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikasının Yönetim Kurulu Başkanı olarak sizleri saygıyla selamlıyorum. 2020 Yılında Tüm Dünyayı Etkisi altına alan Pandemi sürecinde Tüm Etkinlik sektörümüzün önde gelen kuruluşlarını temsil edecek bir sendika yapılanmasını gerçekleştirme yolunda ilk adımları attık. Böylelikle, sektörümüzden gelen talep ve desteklerden de cesaret alarak, ülkemizde Etkinlik Sektörü alanındaki tek işveren sendikası olan Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikası ( ETKİNLİK-SEN ) ‘i hayata geçirmiş olduk. 2020 yılının Ağustos ayında Kuruluş işlemlerini gerçekleştirmemizin hemen akabinde sendikamıza üye sektör temsilcilerinin teveccühü ile seçilen Kurucu Yönetim Kurulumuz, üstlenmiş olduğu ağır sorumluluğun bilincinde olarak faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

Ali Koray ÖZANDAÇ

Güç Birliği

Ortak Hedefler

Standartlaşma

Profesyonel Yaklaşım

Etkinlik-Sen

Sektörel ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayan, onlara en doğru, en uygun çözüm ve önerileri sunan, yaygın üye ağı ve iletişim kanalları ile sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaşan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, dünya standartlarında hız ve verimlilikle hizmet eden, üye memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Tüm işverenlerimizi aynı çatı altında toplayarak, bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek etkin bir biçimde hayata geçirmek ana hedeflerimizden biridir.

Ortak hedeflerimiz doğrultusunda, yeni fikirlere açık olmak ve topluluğumuzu bu yeni fikirlere adapte ederek büyüme ve gelişmesine yardımcı olmak.

Etkinlik sektöründe üye firmalarımızın standartlaşmasına yardımcı olarak hizmet kalitesini arttırmak.

Bize katılmak için başvuru yapın.

Temel Hedeflerimiz

Etkinlik-sen

Sektörümüzde İletişimi Sağlama

Öncelikli olarak sektörümüzden yeterli üye ile sektörümüzün geneline hitap eden bir topluluk olmayı hedefliyoruz. Önce kendimizi dinleyebilelim ki sorunlarımıza beraber çözümleri bulalım.

İş Birliği

Doğru firmalar ile iş birliği sağlayarak sektörümüzün genel ihtiyaçlarında nüfus avantajımız ile en uygun fiyatları çıkartmak.

Teknik Çözümler

Sektörümüzde karşımıza çıkan teknik sorun ve engellerimizin çözümlenmesi konusunda iş birliği.

Ekonomik Rahatlama

Ekonomik sıkıntılarımızı beraber üreticeğimiz çözümler ile doğru mecralara iletmek ve topluluğumuzun gücünü çözüm bulmak adına verimli bir şekilde kullanmak.

Uygulama Beraberliği

Etkinlik hizmetinde kalite, fiyat, uygulama birliği oluşturarak belli standartlara ulaşmak sektörümüzü daha ileri taşıyacaktır.

Çalışma Barışı

Bizler rakip değil, birbirimizi destekleyen, her bir uvzu sağlıklı çalışması için çalışan bir organizmayız.

Deneyim ve Tecrübelerimizi birleştirmeye var mısınız?

Yönetim Kurulundan Mesajlar